Compartir:


A fase provincial de Pontevedra celebrouse no pavillón de Fontecarmoa (Vilagarcía) coa participación de 287 rapaces a partir das 10 da mañá. Esta proba foi organizada polo servizo provincial de Deportes de Pontevedra en colaboración co club Olimpic. Ademais, aproveitouse esta cita para realizar pola tarde unha concentración de todos/as os/as medallistas galegos/as (ouro e prata) de técnica para preparar o campionato de España, que se desenvolverá a finais de mes en Alacante.



CAMPIONATO GALEGO_FASE PROVINCIAL VILAGARCIA 2012_ - XUNTA DE GALICIA

CLASIFICACIÓN

MASCULINO FEMININO

PREBENJAMIN PREBENJAMIN
1º DIEGO RGUEZ MACE 1º ARACELI VANNDINTER MACE
2º LUCAS AGUIN KIDO SPORT 2º SARA PENA PATIÑO
3º SAMUEL MEILAN TAO CLV 3º ANA ISABEL PITA MACE
4º ALEX FDEZ PATIÑO 4º SABELA TRIGO PATIÑO


BENJAMIN BENJAMIN
1º PABLO PATIÑO PATIÑO 1º BARBARA DI MARTINO HEBE
2º MANUEL A. PAZ HEBE 2º NOA CHAN YIDAN
3º GABRIELLE SANTOME PATIÑO 3º PAULA CALVO TAO CLV
4º PABLO ESCUDEIRA PATIÑO B 4º NEREA BUDIÑO HEBE

ALEVIN ALEVIN
1º YAGO PITA MACE 1º LUCIA PENIN KIAP
2º ANGEL LOPEZ MACE 2º CELIA GARCIA TAO CLV
3º UNAI SILVA MACE GTA 3º SELENE PEREZ OLIMPIC
4º BREOGAN GARCIA MACE TPD 4º AITANA SANTOME PATIÑO

INFANTIL INFANTIL
1º ANXO COSTA TAO CLV 1º ANDREA VILAS TAO CLV
2º YAGO VICENTE OLIMPIC 2º AINOA BOUBETA PATIÑO
3º MARTIN FDEZ HEBE 3º MARIA PEON MACE
4º GAEL VAAMONDE YIDAM 4º AITANA BAO TAO ZUSANLI

CADETE CADETE
1º ADRIAN NUÑEZ PATIÑO 1º MARIA DGUEZ MACE-SPORT
2º MARCOS SILVA MACE 2º SANDRA BOUZAS OLIMPIC
3º HUGO DAVILA TAO CLV 3º PAULA GOMEZ OLIMPIC
4º DIEGO IGLESIAS TAO CLV 4º SILVIA MOSQUERA OLIMPIC B

CLASIFICACIÓN POR CLUBS

MASCULINO FEMININO
1º__MACE-SPORT 1 º__ MACE-SPORT
2º_­­­_PATIÑO 2 º__ PATIÑO
3º__TAO CLV 3 º__ TAO CLV

CLASIFICACION XERAL POR EQUIPOS

1º__MACE-SPORT
2º__PATIÑO
3º__TAO CLV

FASE REGIONAL

PREBENXAMIN MASCULINO FEMININO
DIEGO RGUEZ MACE ARACELI VANNDINTER MACE
LUCAS AGUIN KIDO SARA PENA PATIÑO
SAMUEL MEILAN TAO CLV ANA ISABEL PITA MACE
ALEX FDEZ PATIÑO SABELA TRIGO PATIÑO
ADRIAN GOLOOBERDO PATIÑO LOLA CASTRO OLIMPIC
MARCOS MERA OLIMPIC ALBA ALFONSO KIAP
XAVIER RGUEZ MACE GTA LAURA GLEZ TAO CLV
LUCAS LORENZO OLIMPIC PAULA MATEO PATIÑO B
ANXO CAMPOS OLIMPIC EMMA BARREIRO OLIMPIC B
CRISTIAN SILVA KIDO PAULA ABALDE HEBE
BRAIS MOURE E.D. POIO SARA FDEZ OLIMPIC
JOEL SOAJE PATIÑO LAURA RUA PATIÑO

BENXAMIN MASCULINO FEMENINO
PABLO PATIÑO PATIÑO BARBARA DI MARTINO HEBE
MANUEL PAZ HEBE NOA CHAN YIDAN
GABRIELLE SANTOME PATIÑO PAULA CALVO TAO CLV
PABLO ESCUDERO PATIÑO B NEREA BUDIÑO HEBE
XENXO GLEZ TAO CLV AMANDA CASELLAS AS SPORT
VICTOR POSADA DOYANG ELENA CURRAS PATIÑO
OSCAR CAAMAÑO HEBE SPORT ANTIA MILLAN OLIMPIC
DAVID CARRION PATIÑO B ANDREA MOSCOSO TAO CLV
MARIO CASTRO TAO CLV ISABEL GARRIGA MACE
YANN JUNCAL HEBE CRISTINA IGLESIAS OLIMPIC
ELOY GLEZ K. CABNGAS NADIN NOGUEIRA PATIÑO
JOEL MONTENEGRO TAO CLV SOFIA JAMARDO OLIMPIC B
PABLO LAMOSO MACE
TEO RGUEZ OLIMPIC B
FRANCISCO TRIGO OLIMPIC
XOEL MTEZ PATIÑO
ALVARO PORTELA HEBE

ALEVIN MASCULINO ALEVIN FEMENINO
YAGO PITA MACE LUCIA PENIN KIAP
ANGEL LOPEZ MACE CELIA GARCIA TAO CLV
UNAI SILVA MACE GTA SELENE PEREZ OLIMPIC
BREOGAN GARCIA MACE TPD AITANA SANTOME PATIÑO
ELIAS ESTEVEZ DOYANG ALBA VIDAL KIDO
ABRAHAM RAMIREZ MACE GTA RAQUEL COSTA PATIÑO
ANXO CASAL OLIMPIC SILVIA FDEZ YIDAM
MARTIN GARCIA TAO CLV TERESA DE JUAN MACE-SPORT
MARTIN FDEZ YIDAM MARTA ABALDE HEBE
ALVARO GARCIA MACE TPD JENIFER CASAL PATIÑO B
ANDRES CHINCHILLA TAO CLV ANTIA CAMPOS OLIMPIC B
YAGO FDEZ YIDAM ALICIA PEREZ TAO
ADRIAN VENTIN MACE GTA MARIA LEMOS OLIMPIC
ROBERTO RODRIGUEZ MACE LUCIA SANTOME PATIÑO
ARTAI PAVON MACE TPD CLARA GUTIERREZ K. CANGAS
ADRIAN MATALOBOS TAO CLV GORETTI PAZ HEBE SPORT
TANIA CASTIÑEIRA HEBE
MARIA GLEZ PATIÑO
SARAI PAZOS MACE-SPORT
FATIMA RGEZ TAO CLV

INFANTIL MASCULINO INFANTIL FEMENINO
ANXO COSTA TAO CLV ANDREA VILAS TAO CLV
YAGO VICENTE OLIMPIC AINHOA BOUBETA PATIÑO
MARTIN FDEZ HEBE MARIA PEON MACE
GAEL VAAMONDE YIDAM AITANA BAO TAO ZUSANLI
PABLO GIL YIDAM SARA CORTEGOSO MACE
MARTIN DIAZ MACE SARA MTEZ HEBE
MIGUEL DE SANTIAGO OLIMIC MARTINA MTEZ PATIÑO B
DIEGO COMESAÑA OLIMPIC B EIRIM VAAMONDE YIDAM
EIRO GARRIDO KIDO IRENE FDEZ K. CANGAS
JUAN L. MILLAM OLIMPIC SOFIA CORDOBA OLIMPIC
ANTON CERDEIRA KIAP UXIA OGEA MACE-SPORT
ADRIAN PHI SOLLAEIRO KIAP YLENIA BAO TAO ZUSANLI
ANTIA MTEZ PATIÑO

CADETE MASCULINO CADETE FEMENINO
ADRIAN NUÑEZ PATIÑO MARIA DGUEZ MACE
MARCOS SILVA MACE SANDRA BOUZAS OLIMPIC
HUGO DÁVILA TAO CLV PAULA GOMEZ OLIMPIC
DIEGO IGLESIAS TAO CLV SILVIA MOSQUERA OLIMPIC
SERAFIN MARTINEZ K. CANGAS AROA PAULOS OLIMPIC B
MARCOS VILLAREJO MACE-SPORT NEREA RIVEIRO HEBE
MIGUEL GUTIERREZ K. CANGAS GAILA FDEZ K. CANGAS
RAUL BRUM K. CANGAS LIA DE ARAUJO TAO CLV
 
Top