SĂĄbado y domingo en VilagarcĂ­a. 

ENCUENTROS DEPORTIVOS 


RUGBY
Os Ingleses
▪ Senior: Ingleses - CR Ferrol | sab 17h A Malata Ferrol

    BALONMANO
    EncestarĂ­as VilagarcĂ­a
    ▪ Alevin Copa: Encestarias VilagarcĂ­a - S.A.R. | dom 10:00h PabellĂłn Carril
    ▪ Copa Infantil Femenino: Encestarias VilagarcĂ­a - Bueu Atletico | dom 11:15h PabellĂłn Carril


    BALONCESTO FEMENINO
    AD Cortegada

      VELA 
      Centro Galego de Vela
        AJEDREZ 
        Club Xadrez Fontecarmoa 
        ▪ Liga Galega por equipos | sab 17:00h Casa da Xuventude
          REMO 
          Clube de Remo VilaxoĂĄn 
          ▪ Campionato de Bateis Territorial Sur | sab-dom VilaxoĂĄn
            TENIS DE MESA 
            VilagarcĂ­a Tenis de Mesa
              FÚTBOL VETERANOS
              Bamio
              Multitiendas 
              S. Pedro 
              Xocas 
              ▪ Xocas - Cafeteria vilariño | sab  16:00 Berdon
              At. Vilaxoan 
              Madia leva  
              VilagarcĂ­a Pazo Golpilleira 
              ▪ VilagarcĂ­a - Cf veteranos de vilalonga | sab  16:00 Manuel jimenez
                FÚTBOL
                AtlĂ©tico Arousana 
                ▪ 2ÂȘ Div Nacional Femenina: Atletico Arousana - GijĂłn CF | dom 12h A Lomba 
                Arosa SC  
                ▪ CD Boiro -Arosa SC | Barraña
                AtlĂ©tico Faxilde 
                San MartĂ­n VilaxoĂĄn 
                CD Bamio 
                ▪ Femenino: Mosteiro CD | dom 12h Bamio
                ▪ Senior: A Lama SD | dom 17h Bamio
                ▪ Juvenil: MarcĂłn Atl | sab 13h Bamio
                ▪ Cadete:  Ced de Cotobade | dom 11:30h Cotobade
                ▪ Benjamin:  Moraña CF | sab 11h Bamio
                ▪ Veteranos: Atl AtĂłmico Noalla | sab A Lanzada
                EDA Escola Deportiva Arousa 
                ▪ BenjamĂ­n B: descansa 
                ▪ Benjamin A: Barro Cf | sab 12h Perdecanai, Barro 
                ▪ AlevĂ­n F8 B: Alondras CF B | dom 12h A Pelada 
                ▪ Alevin F8 A: FC Cruceiro | sab 10h Hio 
                ▪ Infantil B: EF Villa de MarĂ­n B | dom 10h  A Pelada 
                ▪ Infantil A: PabellĂłn Promesas | som 11h Ourense 
                ▪ Cadete B: Bora CF | dom 12h M. Monteporreiro 
                ▪ Cadete A: descansa 
                Arousa FĂștbol 7 VilagarcĂ­a SD
                CD Bamio 

                  BALONCESTO  

                  Giraldo CB 
                  ▪ Junior femenino: Extrugasa RĂ­o Ulla - Giraldo CBV | Domingo 19:00h Cesures 
                  ▪ Cadete masculino: Giraldo CBV- CAB Pontevedra | SĂĄbado 12:00h Castelao 
                  ▪ Cadete femenino LG: Fundiciones Rey CLB - Giraldo CBV | SĂĄbado 12:00h Fontecarmoa 1 
                  ▪ Cadete femenino zonal: Extrugasa RĂ­o Ulla- Giraldo CBV Pink | SĂĄbado 16:00h Cesures 
                  ▪ Infantil femenino LG:  Descansa 
                  ▪ Infantil masculino 05: Giraldo CBV 05- Boa Vila Basket | SĂĄbado 18:00h Fontecarmoa 2 
                  ▪ Infantil masculino 06: Estudiantes S- Giraldo CBV 06 | Domingo 19:00h Pontevedra 
                  ▪ Alevin mixto: Giraldo CBV- CB Baltar | Viernes 20:00h Castelao
                  ▪ Alevin mixto: Grove Amalfi- Giraldo CBV | Domingo 10:00h O Grove 
                  ▪ Premini mixto 09: CAB Pontevedra mas - Giraldo CBV 09 mixto | SĂĄbado 10:00h Pontevedra 
                  ▪ Premini femenino 09: Sigaltec Gris- Giraldo CBV 09 fem | Domingo 16:30h Carril 
                  ▪ Premini Pink Mixto: Giraldo CBV Pink mixto- CB Baltar | SĂĄbado 10:00h Castelao
                    CLB VilagarcĂ­a (Cortegada-Liceo-Bbc)
                    ▪ XVI Memorial Miguel Ángel GonzĂĄlez EstĂ©vez | sab-dom Fexdega


                    14abr, 13abr
                    abril 2019 
                     
                    Top